Puchar Prezydenta Miasta Częstochowy w ramach turnieju tenisa stołowego Pracowników Oświaty zdobyty.

Zwyciężyła konsekwentna i racjonalna realizacja wytyczonego celu. Kolejne zwycięstwa (w sumie siedem) były tylko kwestią upływającego czasu.

Siedem drużyn zostało „połkniętych” z uśmiechem na twarzy (m.in. Kochanowski, Słowacki, Kopernik; musieli uznać wyższość Traugutta).

Nasza ekipa w składzie Erniew Tomżyński – kapitan i Ireneusz Stasiak – mentor zdobyli Puchar Prezydenta Miasta Częstochowy w ramach turnieju tenisa stołowego Pracowników Oświaty.

Radości nie było końca…

Możecie być dumni z Waszych graczy. Ten Puchar jest dla Was Trauguciaków.

Przygotowali zwolennicy i fani Traugutta.