Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Chemicznej z Wydziałem Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego dla szkół ponadpodstawowych

Troje uczniów naszej szkoły: Michał Kamiński i Michał Dróżdż z klasy 3f oraz Mikołaj Lewicki z klasy 3b wzięło udział w III etapie Olimpiady Wiedzy Chemicznej, reprezentując placówkę na wysokim poziomie i rozwijając swoje zainteresowania chemiczne.

 Udział w konkursie był dla nich cennym doświadczeniem oraz okazją do sprawdzenia swojej wiedzy  i umiejętności w rywalizacji z najlepszymi uczniami z całego kraju.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !

Prof. Aleksandra Sambor-Idziak oraz prof. Agnieszka Adryjańska-Mroczek.