Troje uczniów naszej szkoły: Michał Kamiński i Michał Dróżdż z klasy 3f oraz Mikołaj Lewicki z klasy 3b wzięło udział w III etapie Olimpiady Wiedzy Chemicznej, reprezentując placówkę na wysokim poziomie i rozwijając swoje zainteresowania chemiczne.
Udział w konkursie był dla nich cennym doświadczeniem oraz okazją do sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności w rywalizacji z najlepszymi uczniami z całego kraju.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !
Prof. Aleksandra Sambor-Idziak oraz prof. Agnieszka Adryjańska-Mroczek.



