|Grono pedagogiczne |
|Imieniny nauczycieli|
Dyrektor
mgr Ponchała Krzysztof
(nauczyciel fizyki)
Zastępcy dyrektora :
mgr Malicka Dorota
(nauczyciel chemii)
mgr Jackowska Małgorzata
(nauczyciel języka francuskiego)
Nauczyciele języka polskiego :
1. mgr Borkowski Dariusz
2. mgr Budzowska Barbara
3. mgr Nowaczyk - Chmielewska Małgorzata
4. dr Kuźnicka Joanna
5. mgr Mecmajer Wiesława
Nauczyciele matematyki :
1. mgr Paciepnik Andrzej
2. mgr Radwański Michał
3. mgr Wiekiera Jacek
Nauczyciele fizyki :
1. mgr Napieralski Jacek
2. mgr Paciepnik Andrzej
3. mgr Rećko Edyta
Nauczyciele języka angielskiego :
1. mgr Bojanek Grzegorz
2. mgr Frej Agnieszka
3. mgr Frukacz Agnieszka
4. mgr Kowalik Ewa
5. mgr Kołodziejek Agnieszka
6. mgr Muskała Tomasz
Nauczyciele geografii :
1. mgr Puchalska Beata
Nauczyciele biologii :
1. mgr Biłos Roman
2. mgr Skrzypczyk Jarosław
Nauczyciele historii :
1. mgr Frendowski Patryk
2. mgr Jaskóła Tomasz
3. mgr Stasiak Ireneusz
Nauczyciele chemii :
1. dr Miłkowska Grażyna
2. mgr Adryjańska - Mroczek Agnieszka
Nauczyciele języka niemieckiego :
1. mgr Karoń Michał
2. mgr Szczepańska Agata
3. mgr Wiekiera Ewa
Nauczyciele języka francuskiego :
1. mgr Jackowska Małgorzata
2. mgr Ludwin Ewa
Nauczyciele języka rosyjskiego :
1. mgr Zasada Barbara
Nauczyciele informatyki :
1. mgr inż. Dutkiewicz Tomasz
2. mgr inż. Pilniewicz Ewa
3. mgr Turlejski Jacek
4. mgr Zabraniak Andżelika
Nauczyciele wiedzy o społeczeństwie :
1. mgr Frendowski Patryk
2. mgr Jaskóła Tomasz
3. mgr Stasiak Ireneusz
Nauczyciela religii :
1. ks. Ciastek Sebastian
2. mgr Maślankiewicz Joanna
3. ks. Woźniak Mariusz
4. ks. Zawisza Rafał
Nauczyciele wychowania fizycznego :
1. mgr Bigdowski Bartłomiej
2. dr Nowak Michał
3. mgr Pastusińska Agata
4. mgr Płaczek Arkadiusz
5. mgr Poradomski Janusz
6. mgr Swodczyk Anna
Nauczyciele przysbosobienia obronnego :
1. mgr Cieślak Aleksander
2. mgr Cieślak Elżbieta
Nauczyciele wiedzy o kulturze :
1. mgr Gołębiowska Anna
Nauczyciele przedsiębiorczosci :
1. mgr Zawisza Izabella
Nauczyciele etyki :
1. mgr Szymańska Barbara
Pracownicy biblioteki :
1. mgr Szymczyk Ewa
2. mgr Turel Barbara
Pedagog :
mgr Marek Podgórski
Nauczyciele, których pożegnaliśmy :
- w roku 2010:
1. mgr Andrusiewicz Aneta
2. mgr Henel Agnieszka
3. mgr Imiołczyk Dorota
4. mgr Kosow Anna
- w roku 2009:
1. mgr Arabas Danuta
2. mgr Litke Marzena
- w roku 2007:
1. dr Błaszczuk Jolanta
2. mgr Bojanek Maria
3. mgr Burchacka Anna
4. mgr Gajda Zbigniew
5. mgr Gawinowski Jan
6. mgr Karoń Elżbieta
7. mgr Muskalska Zofia
8. mgr Sobocińska Anna
9. mgr Wrzaszczyk Jadwiga
- w roku 2006:
1. dr Kołodziejski Janusz
2. mgr Drozdinska Elżbieta
3. mgr Grzelińska Lidia
4. mgr Kazimierczak Anna
5. mgr Mirowski Tomasz
6. mgr Mleczko Andrzej
7. mgr Mrozicka Marta
8. mgr Pajączek Regina
9. mgr Walczak Jolanta
- w roku 2005:
1. mgr Bielecki Robert
2. mgr Desperak Mirosław
3. mgr Kordjaka Sylwia
4. mgr Ludwin Urszula
5. mgr Walczak Joanna
- w roku 2004:
1. mgr Sarnat Światosław
2. mgr Szczygłowski Łukasz
3. mgr Szerszeń Dariusz
4. mgr Wypych Katarzyna
- w roku 2003:
1. mgr Bar Hubert
2. mgr Czarnota Alicja
3. mgr Muszyński Andrzej
4. mgr Kałużny Tadeusz
5. mgr Krupop-Iskra Krystyna
6. mgr Pluta Barbara
7. ks. Mularczyk Mariusz
8. ks. Witecki Zbigniew
9. ks. Zieliński Jacek